Jak się zaczęło?

ręczne robienie noży, wraz z szyciem pochew skórzanych i formowaniem kydexów

Narzędzia tnące były moją pasją od dzieciństwa. W 2012 roku chciałem kupić pierwszy naprawdę porządny nóż, lecz nie było mnie na niego stać. Postanowiłem, że wykonam go sam. Tak zaczęła się moja największa życiowa pasja, a zarazem przygoda.

Garbaty

Początkowo warsztat był wyposażony w pilnik, wiertarkę i szlifierkę kątową. Z upływem czasu rozwijał się, aż stworzyłem profesjonalną pracownię.

2015

Warsztat Garbaty

2019

Garbaty warsztat

Garbaty warsztat

Garbaty warsztat

Warsztat Garbaty Knives

Noże wykonuję ze stali wysokowęglowych, które cenię za wytrzymałość i długie trzymanie ostrości. Niektórych może przestraszyć, że takie stale są podatne na korozję, lecz bardzo łatwo i szybko można nauczyć się, jak o nie dbać.

Piec do hartowania

Dbałość o detale jak np. profilowane rękojeści,które maksymalizują ergonomię. Przekłada się to na mniejsze zmęczenie użytkownika i większą funkcjonalność narzędzia.

Punca Garbaty

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, a przede wszystkim włożone serce, sprawiają iż po setkach godzin spędzonych nad ulepszaniem naszych modeli, dostajecie produkt w pełni dopracowany, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Garbaty marketing

 

Garbaty Knives na targach

logo garbaty przezroczyste zielone